Zpět na miniprasátka

Göttingenská miniprasátka
NA PRODEJ

vrh 74

Göttingen Minipigs
FOR SALE

 

Selátka miniprasátek se narodila 31.1.2023. Otec je Tapírek, matka Ema. Velmi nadějné spojení, Tapírek je nejmenším chovným kanečkem v našem chovu, má jen 13,5 kg.
Narodilo se 6 selátek. Vrh focen ve věku 14 dní. Všechna selátka mají čipy.

KOUPÍ SELÁTEK PŘISPĚJETE NA NÁKUP KRMIV PRO OSTATNÍ ZVÍŘÁTKA V NAŠEM ZOOKOUTKU. DĚKUJEME VÁM!!!

Vlevo světlý kaneček Tapírek (na foto již dospělý 3 roky), vpravo prasnička Ema 2 roky.
1 kluk bílý se znaky na hlavě, čipovaný, PRODANÝ
2 KLUK bílý se znaky na hlavě, maličký čipovaný, PRODANÝ
3 KLUK bílý s černou, čipovaný, PRODANÝ
4 HOLKA strakatá, čipovaná, PRODANÁ

5 FIDORKA černá s bílou nožičkou, čipovaná, PRODANÁ, nachází se u nové majitelky viz instagram MINIPIGDIORKA společně se svou sestrou z loňského vrhu 65 /3 "DIORKOU".

Tak bohužel instagramová slečna měla selátko FIDORKU pouhý 1 den a už ji nabízí na prodej. Lidem tvrdí, že je selátko z Německa. Ve chvíli, kdy jsem zde dopsala informace, že je ode mne, bylo mi telefonicky vyhrožováno, abych informaci okamžitě odstranila z webových stránek, nebo že budou o našem spolku rozšířeny negativní recenze, protože má 11 tisíc sledujících na Instagramu. Příspěvek na zvířata, který nám uhradila za sviňku byl 8 tisíc Kč. Sviňka je velmi malá a milá v povaze a je mi opravdu velmi líto, jak dopadla. Je to odstavené selátko a pokud jej koupí někdo nezkušený bez dalších informací k chovu, tak mu umře. Vzhledem k tomu, že slečna zablokovala všechny lidi, kteří mohli na její stránky napsat pravdu a odkázat nového majitele na nás, nevím, jestli ho vůbec vypátrám. Pokud holčičce neodstranila značení, aby ji mohla vydávat za odchov zakoupený v Německu, sviňka je označená čipem 945000002344722.
6 HOLKA tříbarevná, čipovaná, PRODANÁ