Zpět na hlavní stranu Na prodej / FOR SALE
Co je nového
Pár slov o nás
Zvířátka k prodeji, nebo k darování
Minikozičky
Miniovečky
Minipony
Koně
Miniprasatka

Papoušci
Sovy
Savci
Naši Teddy králíčci
Pavo cristatus
Naše morčátka
Naši pesani a kámoši našich pesanů
Naši pštrosi Nandu pampoví v bílé formě
Naše kočičky
Fotečky toho, co se jinam nevešlo
Kontakt

 

Na prodej / FOR SALE

V úvodu bych chtěla poděkovat všem, kteří tím, že si od nás koupili, nebo koupí zvířátko, podporují rozvoj zookoutku. Jsme nezisková organizace bez dotací a jedinými zdroji příjmů pro nákup krmiv, budování výběhů a veterinární péči o zvířátka je prodej odchovů. Každý měsíc musíme z odchovů získat dost peněz na to, abychom zvířátka nakrmili. Pokud se to nepovede, musím brát ze své kreditní karty na úrok 26,28% peníze na krmiva a vše potřebné a potom to splácím zejména ze štěňátek, pokud se narodí. My pracujeme zdarma z lásky ke zvířatům. Chovatelství je KONÍČEK pro ty, kdo vydrží dřít do úmoru, aniž by z toho něco měli, prostě jen pro to, že jim je se zvířátky hezky. Dodatek pro kontrolory, kteří sem chodí na podněty - dle stanov spolku a nového Občanského zákoníku platného od ledna 2014, je veškerý prodej a veškeré ceny "příspěvkem na zvířátka" ne ziskem pro mne jako soukromou osobu. Já jako chovatel věnuji novému majiteli zvíře a on spolku věnuje příspěvek na zvířata. Nahoře je to již napsáno. Stanovy, kde je popsáno hospodaření spolku, výroční zprávu i finanční zprávu spolku, najdete ve sbírce listin ve spolkovém rejstříku.

PŘI ZÁJMU O ODCHOVY volejte na mob. 731407080, nebo pište na dvornizookoutek@seznam.cz

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ODCHOVŮ NA PRODEJ k 24.11.2023
(jednotlivé druhy v podmenu vlevo)

GOTTINGENSKÁ MINIPRASÁTKA velikosti Royal Dandies - nové vrhy po malých rodičích- miniprasátka šlechtíme již 13 let, jsme spolehliví a zkušení chovatelé, odchovy máme po celé Evropě. Pokud nechcete riskovat doma obra a preferujete spolehlivé chovatele a chovatelský servis zdarma, určitě si vyberete, podívejte se SEM Máme několik chovných linií a 14 chovných jedinců + rezervy do chovu, odchováváme již sedmé generace.

Koťátka britské modré kočky k rezervacím INFO ZDE

Biewer jorkšír a Spaltbiewer - krásná štěňátka k odběru od 19.12.2023 - NABÍDKA S CENAMI klikněte SEM

Indický běžec letošní mladí, cena platná do 31.12.2023. Kačeři 300,- Kč, kachny 350,- Kč, různé barvy, prodej pouze v párech.

Kůzlata zakrslé holandské kozy - 1 kozlíček tříbarevný, maličký, vhodný k dětem 1000,- Kč.

Daruji, případně umístím do deponace kde bude mít pastvu velkého kozla béžovo-bílého Ferdu, nar. 08/2017, HODNÝ, netrká - DOKRMENÝ NA FLAŠCE.

 

 

 

Kontakt mob. 731407080, dvornizookoutek@seznam.cz Jiřina Ciprová

ODBĚR ZVÍŘÁTEK NUTNO HLÁSIT PŘEDEM (v nouzi alespoň hodinu) - pořád pracujeme a musíme si udělat čas :) Staráme se o zvířata, budujeme výběhy a voliéry, rekonstruujeme vlastními silami po večerech a víkendech starý statek téměř bez peněz a staráme se o spoustu zvířátek.