Zpět na hlavní stranu šipkou návrat na úvodní stranu

Vyberte druh, o který máte zájem:

Co je nového
Pár slov o nás
Zvířátka k prodeji, nebo k darování
Minikozičky
Miniovečky
Minipony
Koně
Miniprasatka

Papoušci
Sovy
Savci
Naši Teddy králíčci
Pavo cristatus
Naše morčátka
Naši pesani a kámoši našich pesanů
Naši pštrosi Nandu pampoví v bílé formě
Naše kočičky
Fotečky toho, co se jinam nevešlo
Kontakt

 

Na prodej / FOR SALE

V úvodu bych chtěla poděkovat všem, kteří tím, že si od nás koupili, nebo koupí zvířátko, podporují nákup krmiv pro naše zvířata. Jsme nezisková organizace bez dotací a jedinými zdroji příjmů pro nákup krmiv, budování výběhů a veterinární péči o zvířátka je prodej odchovů. Každý měsíc musíme z odchovů získat dost peněz na to, abychom zvířátka nakrmili. Pokud se to nepovede, musím brát ze své kreditní karty na úrok 26,28% peníze na krmiva a vše potřebné a potom to splácím zejména ze štěňátek, pokud se narodí. My pracujeme zdarma z lásky ke zvířatům. Chovatelství je KONÍČEK pro ty, kdo vydrží dřít do úmoru, aniž by z toho něco měli, prostě jen pro to, že jim je se zvířátky hezky. Dodatek pro kontrolory, kteří sem chodí na podněty - dle stanov spolku a nového Občanského zákoníku platného od ledna 2014, je veškerý prodej a veškeré ceny "příspěvkem na zvířátka" ne ziskem pro mne jako soukromou osobu. Peníze z prodeje nikdy nedosáhnou výše výdajů za zvířata, ani je nedorovnají. Chovatelský servis poskytujeme zdarma. Já jako chovatel věnuji novému majiteli zvíře a on spolku věnuje příspěvek na zvířata. Nahoře je to již napsáno. Stanovy, kde je popsáno hospodaření spolku, výroční zprávu i finanční zprávu spolku, najdete ve sbírce listin ve spolkovém rejstříku.

PŘI ZÁJMU O ODCHOVY volejte na mob. 731407080, nebo pište na dvornizookoutek@seznam.cz

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ODCHOVŮ NA PRODEJ k 3.7.2024, pro bližší info ke zde nabízeným odchovům klikněte do Menu vlevo.

GOTTINGENSKÁ MINIPRASÁTKA velikosti Royal Dandies - nové vrhy po malých rodičích- miniprasátka šlechtíme již 13 let, jsme spolehliví a zkušení chovatelé, odchovy máme po celé Evropě. Pokud nechcete riskovat doma obra a preferujete spolehlivé chovatele a chovatelský servis zdarma, určitě si vyberete, podívejte se SEM Máme několik chovných linií a 16 chovných jedinců + rezervy do chovu, odchováváme již sedmé generace. Umístíme také několik mladých chovných jedinců - náhradníků do deponace (zdarma k vám, ale zůstanou naším majetkem).

KRÁSNÉ ŠTĚŇÁTKO pejsek Biewer Yorkshire Terriera NA PRODEJ!!!

K odběru nádherná mláďata zakrslých dlouhosrstých teddy králíčků, ideální společníci pro vás i vaše děti, neuvěřitelně hodné plemeno, které chovám již 18 let. Pro aktuální nabídku prosím pište na dvornizookoutek@seznam.cz. Nyní na prodej několik mláďat, samci i samice, ceny 1.000-1.500,- Kč.

BRITSKÁ MODRÁ KOČIČKA - KOŤÁTKO s nádhernou barvou, rozmazlená mým synem, úžasně přítulná a vychovaná, zdravá, odčervená. Oba rodiče britská modrá, máme je doma. K odběru od července 2024. Cena 7500,- Kč.

Kůzlata zakrslé holandské kozy - 1 kozlíček tříbarevný maličký krásný, nar. 2023, vhodný k dětem 1.500,- Kč, plus letošní 2024 kozlíček bílý s černými znaky, krásný a maličký, cena 1.500,- Kč/ks. Tyto minikozičky jsou vhodné k dětem netrkají a jsou velmi hodné.

Nandu pampový bílá forma, kuřata 4500,- Kč !!!

DOMÁCÍ VEJCE na prodej z přebytků, které nezvládáme zkonzumovat. Slepičky jsou celý den na zahradě, vejce mají krásné žloutky a jsou různých barev, po slepičkách Dominant. Cena 1 ks/4,- Kč.

Odběry po dohodě kdykoliv vč. víkendu.

Daruji, případně umístím do deponace kde bude mít pastvu velkého kozla béžovo-bílého Ferdu, nar. 08/2017, HODNÝ, netrká - DOKRMENÝ NA FLAŠCE, pokud necítí kozu nesmrdí. Nabízím i připouštění tímto kozlem, který je po plemenném kozlovi, za příspěvek na zvířata 400,- Kč. Má již mnoho krásných potomků.

 

 

 

Kontakt mob. 731407080, dvornizookoutek@seznam.cz Jiřina Ciprová

ODBĚR ZVÍŘÁTEK NUTNO HLÁSIT PŘEDEM (v nouzi alespoň hodinu) - pořád pracujeme a musíme si udělat čas :) Staráme se o zvířata, budujeme výběhy a voliéry, rekonstruujeme vlastními silami po večerech a víkendech starý statek téměř bez peněz a staráme se o spoustu zvířátek.